Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Adwentu - 2021

1. Roraty odprawiane są w dni powszednie adwentu według ustalonego porządku Mszy Świętych. 

Dzisiaj gościmy w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego - Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt Adopcji Miłości, gdzie celem jest wsparcie najuboższych dzieci, z krajów Trzeciego Świata, w ich edukacji.

               

2. Kalendarz liturgiczny

poniedziałek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

 

3. W piątek w naszej parafii będzie okazja do spowiedzi przedświątecznej. W Wieprzcu kapłani będą spowiadać  od godz. 14.30 do 15.30 (4 kapłanów), a w Kojszówce od godz. 16.00 do 17.00 (3 kapłanów). Dodatkowo będzie możliwość wyspowiadania się w czasie Mszy Świętej w przyszłą niedzielę.

Proszę, by nie zostawiać spowiedzi na ostatni tydzień i dni przed świętami, biorąc pod uwagę również trudną sytuację epidemiczną.

 

4. Zachęcam do kupowania i czytania czasopism dostępnych w naszej parafii.