Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

31. Niedziela Zwykła - 2021

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Po każdej Mszy Świętej wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu zaśpiewamy dziękczynne Te Deum.

 

3. Jutro świętować będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą odprawiane
w następującym porządku: w Kojszówce o godz. 800 i 1100 (po Mszy Świętej będzie procesja na cmentarz), a w Wieprzcu o godz. 900 (po Mszy Świętej procesja na cmentarz).

We wtorek 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień zaduszny.

Porządek nabożeństw: W Kojszówce Msza Święta o godz. 700. Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu będzie odprawione o godz. 1700. Najpierw zgromadzimy się na cmentarzu, by bezpośrednio po procesji wrócić do kościoła na Mszę Świętą do kościoła.

Msza Święta w Wieprzcu o godz. 1500, a po niej procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

Wierni, którzy 1 i 2 listopada nawiedzą kościół lub kaplicę, mogą dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.

Wierni, którzy w dniach 1 – 8 listopada nawiedzą cmentarz i pomodlą się zmarłych, mogą zyskać odpust zupełny za zmarłych. W inne dni roku jest to odpust cząstkowy.

 

4. W nadchodzącym tygodniu wypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed Mszą Świętą. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w piątek od godz. 900. Zmiana tajemnic różańcowych: w Wieprzcu w sobotę po Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie.

 

W Kojszówce w sobotę o godz. 800 Msza Święta nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

5. W drugą i trzecią niedzielę listopada (14 i 21 XI) członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.