Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

18. Niedziela Zwykła - 2021

1. Kalendarz liturgiczny

środa  – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana

piątek – Święto Przemienienia Pańskiego

 

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza niedziela miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w Kojszówce we wtorek od godz. 1730 do 1800, a w Wieprzcu w środę od godz. 1730 do 1800. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w piątek od godz. 900. W sobotę o godz. 800
w Kojszówce będzie Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Zmiana tajemnic różańcowych w Wieprzcu – w sobotę po Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie.

 

3. Zbliża się uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i dożynki w naszej parafii. Msza Święta dożynkowa w Wieprzcu będzie odprawiona 15 sierpnia o godz. 930, a w Kojszówce o godz. 1100. O przygotowanie uroczystości prosimy w tym roku w Wieprzcu – mieszkańców osiedli: Ocieczkowa i Pod Grapą, a w Kojszówce mieszkańców osiedla Mosorowa.

 

4. W niedzielę 8 i 15 sierpnia Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.