Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

5. Niedziela Wielkanocna - 2021

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci. Msze Święte komunijne: w Wieprzcu o godz. 930, a w Kojszówce o godz. 1200.

W tygodniu zapraszam dzieci do uczestniczenia we Mszy Świętej w kościele w Kojszówce i w Wieprzcu według ustalonego porządku.

Dla tych, którzy będą korzystać z dyspensy od udziału we Mszy Świętej w kościele, będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej: w Kojszówce i Wieprzcu po Mszy Świętej komunijnej.

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy IV będzie w przyszłą niedzielę: w Wieprzcu na Mszy Świętej o godz. 930, a w Kojszówce o godz. 1200.

Próba liturgiczna dla tych dzieci będzie w czwartek: w kościele w Wieprzcu o godz. 1600, a w Kojszówce o godz. 1730.

 

2. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych będzie taki, jak w każdą niedzielę: w Kojszówce o godz. 800 i 1100, a w Wieprzcu o godz. 930.

 

3. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy w dni powszednie po Mszy Świętej.

 

4. W drugą i trzecią niedzielę maja członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.

 

5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi:
w Kojszówce we wtorek od godz. 1700 do 1800, a w Wieprzcu w środę od godz. 1700 do 1800. Proszę, by ze spowiedzi skorzystały szczególnie dzieci z klasy IV.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w piątek od godz. 900.

 

TRANSMISJA NABOŻEŃSTW