Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Wielkanocna - 2021

1. Dzisiaj 4 niedzielę wielkanocna. Dla tych, którzy będą korzystać z dyspensy od udziału we Mszy Świętej w kościele, będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej: w Kojszówce po Sumie do godz. 1230, a w Wieprzcu od godz. 1245 do 1315.

 

2. W sobotę rozpoczynamy maj, miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy w dni powszednie po Mszy Świętej.

 

3. W drugą i trzecią niedzielę maja członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.

 

4. W przyszła niedzielę w naszej parafii dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenia epidemiczne uroczystość odbędzie się w obydwu kościołach. Porządek Mszy Świętych w niedzielę 2 maja będzie następujący: w Kojszówce Msze Święte będą o godz. 800, 1100 Msza Święta komunijna w Kojszówce o godz. 1200. Msze Święte w Wieprzcu: 830 i Msza Święta komunijna o godz. 930. Proszę, by te Msze Święte komunijne zostawić dla dzieci, ich rodziców i najbliższej rodziny.

Spowiedź święta dla dzieci i bliskich będzie w Kojszówce w sobotę od godz. 900 do 1000.

Spotkania liturgiczne dla dzieci komunijnych w kościele odbędzie się w poniedziałek i  w czwartek: w Kojszówce o godz. 1600, a w Wieprzcu o godz. 1730.

 

5. Rocznica Komunii Świętej planowana jest na dzień 9 maja: w Kojszówce o godz. 1100, a w Wieprzcu o godz. 930.

 

6. Zmiana tajemnic różańcowych: w Wieprzcu w sobotę po wieczornej Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę indywidualnie.

W sobotę o godz. 800 w Kojszówce Msza Święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Marysi Panny.

 

7. Serdecznie dziękuję wszystkim za wszelkie dobre słowo z racji śmierci mojego taty. Dziękuję zwłaszcza za modlitwę, obecność na pogrzebie, zamówione Msze Święte.

 

Wczoraj w Kojszówce pożegnaliśmy

Śp. Czesławę Jaromin                                                                     TRANSMISJA NABOŻEŃSTW

Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie,

A Światłość wiekuista niechaj im świeci,