Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

2. Niedziela Wielkanocna - 2021

1. Dzisiaj w 2 niedzielę wielkanocną obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Szczególnie dzisiaj polecajmy cały świat Miłosierdziu Bożemu.

Dla tych, którzy będą korzystać z dyspensy od udziału we Mszy Świętej w kościele jeszcze w tę niedzielę będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej: w Kojszówce po Sumie do godz. 1300, a w Wieprzcu od godz. 1315 do 1400.

 

2. Na pierwszą niedzielę maja – 2 maja planowana jest uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Niestabilna sytuacja epidemiczna zmusza nas do ciągłej plastyczności. Wobec tego proszę o spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się w naszej parafii do Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele
w Kojszówce we wtorek o godz. 1700.