Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

Poniedziałek Wielkanocy - 2021

1. Przeżyliśmy Święta Paschalne. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zatroszczyli się o godne przeżywanie Świąt Wielkanocnych w naszej parafii. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy, Ołtarza Grobu Pańskiego, a także za pomoc w przygotowaniu liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać Służbie kościelnej, organistom, Służbie Liturgicznej Ołtarza.

Trwa Oktawa Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia. W piątek ze względu na uroczysty charakter Oktawy, nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

 

2. W niedzielę obchodzić będziemy Święto Bożego Miłosierdzia. Porządek Mszy Świętych będzie jak w każdą niedzielę w ciągu roku. Jednak dla tych, którzy będą korzystać z dyspensy od udziału we Mszy Świętej w kościele jeszcze w tę niedzielę będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej: w Kojszówce po Sumie do godz. 1300, a w Wieprzcu od godz. 1315 do 1400.