Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

29. Niedziela zwykła - 2020

1. Kalendarz liturgiczny:

wtorek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana

czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

 

2. Burmistrz Makowa Podhalańskiego apeluje do właścicieli działek przyległych do dróg osiedlowych w Koszówce, a w szczególności w rejonie osiedli: Syce Górne, Makowa, Buroniowa, Mosorowa, Zającowa o dokonanie przycięcia gałęzi drzew które przerastają na drogi i powodują utrudnienia w ruchu służbom komunalnym oraz odśnieżającym drogi

 

3. Porządek nabożeństw różańcowych

 

poniedziałek – 15.30 w Wieprzcu

              16.30 w Kojszówce

wtorek – 15.30 w Wieprzcu 

             16.30 w Kojszówce

środa – 15.30 w Kojszówce

            16.30 w Wieprzcu

czwartek – 15.30 w Wieprzcu

                16.30 w Kojszówce

piątek – 15.00 w Wieprzcu

            16.30 w Kojszówce

sobota – w Kojszówce nie będzie nabożeństwa

              16.30 w Wieprzcu

 

5. W zakrystii można zgłaszać zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe na nowy rok.

 

6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W naszej parafii dostępny jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny” – dla młodzieży i dla dzieci – kolorowy „Staś”. W cenie 8 zł.

 

7. W związku z nowymi obostrzeniami epidemicznymi ilość osób przebywających w kościele nie może przekraczać limitu – 1 osoba na 7m2, co w naszych realiach oznacza 20 osób w górnej części kościoła i 20 osób w dolnej części. Niezmiennie obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania nosa i ust.

W związku ze znacznymi ograniczeniami ks. Arcybiskup ponownie udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

Msze Święte  naszego kościoła będziemy transmitować w podobny sposób, jak było to na wiosnę.  

 

TRANSMISJA NABOŻEŃSTW

Dekret ks. Arcybiskupa