Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

13. Niedziela Zwykła - 2020

1. Jutro będziemy świętować Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Niegdyś było to święto obowiązkowe, teraz już nie jest. Niemniej w naszej parafii porządek Mszy Świętych będzie następujący: w Kojszówce o godz. 700 i 1800, a w Wieprzcu o godz. 1630. Litanię do Serca Pana Jezusa zaśpiewamy w czasie Komunii Świętej.

 

2. W nadchodzącym tygodniu wypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą, a także w Kojszówce we wtorek od godz. 1700 do 1800 w spowiedzi będzie pomagał ks. Tomasz i w Wieprzcu w środę od godz. 1700 do 1800 będzie spowiadał ks. Andrzej.

Zmiana tajemnic różańcowych: w Wieprzcu w sobotę po mszy Świętej, a w Kojszówce  w niedzielę po Sumie.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 900.

W sobotę o godz. 800 w kościele w Kojszówce Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

3. W przyszłą niedzielę ofiarą składaną po Mszy Świętej do puszek można wesprzeć tych, którzy ucierpieli w wyniki nawałnic, jakie przeszły w ubiegłą niedzielę przez Małopolskę. Jest to apel skierowany przez księdza arcybiskupa.

 

4. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci w Kojszówce odbędzie się 16 sierpnia. Pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców będzie w czwartek o godz. 1600.

Natomiast bierzmowanie planowane jest na koniec września, albo początek października. Bierzmowanie w tym roku będzie w kościele w Wieprzcu i mam zamiar zaprosić ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.