Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

12. Niedziela Zwykła - 2020

1. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Od lat zachęcaliśmy, by przy tej okazji dziękować Bogu za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. Ze względu na szczególną sytuację, zakończenie roku w szkołach obwarowane jest nadzwyczajnymi środkami bezpieczeństwa. Zapraszam na Mszę Świętą i nabożeństwo czerwcowe do kościoła w Kojszówce i Wieprzcu w piątek o niezmienionych porach. Zapraszam nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież, wszystkich, którzy odczuwają potrzebę podziękowania Panu Bogu za ten czas upływającego roku.

 

2. Dzisiaj już ostatni raz będzie Msza Święta w Kojszówce o godz. 1600. Od niedzieli 28 czerwca tej Mszy Świętej nie będzie.

 

3. Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, pod patronatem Jego Ekscelencji księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Jego Eminencji księdza kardynała Timothy Dolana, arcybiskupa Nowego Jorku, Jego Eminencji księdza kardynała Stanisława Dziwisza oraz Pana Adriana Kubickiego, konsula generalnego Rzeczypospolitej w Nowym Jorku.

W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajwanu, Turcji i Szwajcarii. Soliści Metropolitan Opera z Nowego Jorku, soliści Polskiej Opery Narodowej i Polskiego Baletu Narodowego.

W programie muzyka sakralna i klasyczna, składająca się z utworów Schuberta, Mozarta, Verdiego i Moniuszki.

Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on-line.

Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.ip2concert.com.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!