Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

11. Niedziela Zwykła - 2020

1. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za zaangażowanie w piękne przeżywanie Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać panom strażakom z Kojszówki i z Wieprzca za zabezpieczenie przejazdu z Najświętszym Sakramentem. Serdecznie dziękuję szoferowi – p. Janowi Drobnemu za użyczenie samochodu, przygotowanie i posługę w czasie procesji. W końcu wielkie dzięki wszystkim za godne, pełne wiary przeżywanie tegorocznej procesji w niecodziennych warunkach.

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy podobnie jak majówki: w Kojszówce
w poniedziałki i czwartki, gdy Msza Święta odprawiana jest rano – po Mszy Świętej,
a we wtorki i piątki – w ramach nabożeństwa eucharystycznego przed Mszą Świętą, z tą zmianą, że nabożeństwo rozpocznie się o godz. 1715 różańcem, a czerwcówka o godz. 1745.

W Wieprzcu nabożeństwo w środy i piątki również 45 minut przed Mszą Świętą. Nabożeństwo rozpocznie się adoracją w ciszy, a 15 minut przed Mszą zaśpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo w soboty w Wieprzcu będzie o godz. 1730.

 

2. Msze Święte w Oktawie Bożego Ciała:

w poniedziałek – w Wieprzcu o godz. 1600, a w Kojszówce o godz. 1800. (Nie będzie Mszy Świętej o godz. 700)

we wtorek– w Wieprzcu o godz. 1600, a w Kojszówce o godz. 1800

w środę – w Kojszówce o godz. 1600, a w Wieprzcu o godz. 1800

w czwartek – w Wieprzcu o godz. 1600, a w Kojszówce o godz. 1800. (Nie będzie Mszy Świętej o godz. 700). W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała tradycyjnie poświęcimy wianki.

 

3. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w piątek abstynencja od pokarmów mięsnych.

 

4. W przyszłą niedzielę już ostatni raz będzie Msza Święta o godz. 1600. Od niedzieli 28 czerwca tej Mszy Świętej nie będzie.

 

5. Składka na potrzeby parafii: w Kojszówce 2289 zł. w Wieprzcu 1958 zł. Bóg zapłać.