Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

Wniebowstąpienie Pańskie-2020

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w następującym porządku: w Kojszówce
w poniedziałki i czwartki, gdy Msza Święta odprawiana jest rano – po Mszy Świętej,
a we wtorki i piątki – w ramach nabożeństwa eucharystycznego przed Mszą Świętą, z tą zmianą, że nabożeństwo rozpocznie się o godz. 1715 różańcem, a majówka o godz. 1745.

W Wieprzcu nabożeństwo w środy i piątki również 45 minut przed Mszą Świętą. Nabożeństwo rozpocznie się adoracją w ciszy, a 15 minut przed Mszą zaśpiewamy litanię do Matki Bożej. Nabożeństwo w soboty w Wieprzcu będzie o godz. 1730.

 

2. Kalendarz liturgiczny

wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

 

3. W tym miesiącu składa na cele inwestycyjne wyniosła: w Kojszówce 10 300 zł,
a w Wieprzcu 12 300 zł. Na koncie kościoła w Kojszówce mamy obecnie 33 531 zł, a na koncie kościoła w Wieprzcu po uwzględnieniu poniesionych już kosztów remontu schodów mamy obecnie 14 872 zł. Na remont schodów wydaliśmy w tym tygodniu 7 827 zł.

Bóg zapłać członkom Rady Parafialnej za pomoc. Dziękuję także wszystkim, którzy pomagają przy remoncie.

Serdecznie dziękuję także za składane ofiary na węgiel, a także na bieżące potrzeby parafii. W jednej ze skarbonek ktoś ofiarował 1000 zł. Bóg zapłać.

TRANSMISJA NABOŻEŃSTW