Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

2. NIedziela Zwykła - 2020

1. W minionym tygodniu zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcie, za wszelkie płynące z troski o parafię uwagi, a także za złożone ofiary. Całe doświadczenie spotkań z parafianami, wszystkie rozmowy, Wasze troski, problemy zanoszę do Boga w mojej codziennej kapłańskiej modlitwie, a także
w odprawianej w każdym tygodniu Mszy Świętej w intencji parafian.

W rozmowach w czasie kolędy powracał od czasu do czasu temat parkingu przy cmentarzu w Kojszówce. Na razie nie ma możliwości budowy parkingu, gdyż czeka nas konieczny remont dachu na kościele, a poza tym parafia póki co, nie ma własnej działki, na której można by zbudować parking.

Kolejna składka inwestycyjna będzie zbierana przez członków Rady Parafialnej w niedziele 9 i 16 lutego.

 

2. W dniach od 18 stycznia do 25 stycznia 2020 r. obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan na całym świecie pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy” . W Krakowie nabożeństwo centralne pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego odbędzie się w niedzielę
19 stycznia o godzinie 1500 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach.  W tym roku, na wniosek Metropolity Krakowskiego, Penitencjaria Apostolska przyznała odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za udział w nabożeństwie centralnym.

 

3. Od soboty do 4 lutego w parafii będzie mnie zastępował ks. kan. Andrzej Wąchała. Ksiądz kanonik będzie cały czas obecny w parafii. Niemniej, jeśli ktoś ma jakieś sprawy do załatwienia w kancelarii parafialnej, które można załatwić wcześniej, to bardzo proszę, by załatwić je w tym tygodniu.