Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Zmiana tajemnic różańcowych w Wieprzcu dzisiaj po Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie.

Dzisiaj, jak co roku rodziny naszej parafii odwiedzą kolędnicy misyjni, aby dzielić się radością z narodzenia Pana Jezusa. Ofiary składane kolędnikom będą przekazane dla dzieci i młodzieży z Wikariatu Apostolskiego św. Józefa znad Amazonki w Peru.

O przyjęcie i wsparcie kolędników misyjnych proszą dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Kojszówce wraz z Panią Katechetką.

 

2. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, pamiątkę pokłonu Mędrców ze Wschodu. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę: w Kojszówce:  o godz. 800 i 1100, a w Wieprzcu o godz. 930.

Dyrekcja naszej Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami i uczniami serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Kojszówki i gości na jasełka i koncert kolęd, które odbędą się 6 stycznia o godz. 1500 w świetlicy szkoły.

 

3. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w piątek 17 stycznia (za dwa tygodnie) o godz.  1800 na plebanii.

 

4. Porządek kolędy: 

poniedziałek 6 stycznia od godz. 1600 – w Kojszówce - osiedle Sycowa,

czwartek 9 stycznia od godz. 900 w Wieprzcu osiedla Chłapkowa i Dyrdy

piątek  10 stycznia od godz. 900 – w Kojszówce, osiedle Miśkowacowa

sobota 11 stycznia od godz. 900 osiedla Korble i Brzanki

 

W następnym tygodniu:

poniedziałek 13 stycznia - Kojszówka, os. Laskowa i Barutowa

czwartek 16 stycznia – Kojszówka, os. Makowa, Boroniowa i Mosorowa

piątek 17 stycznia – Kojszówka, os. Pitkowa

sobota 18 stycznia – Kojszówka, os. Za Górą i Pustki