Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

34. Niedziela Zwykła - 2019

1. Dzisiaj, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo eucharystyczne i pomodlimy się słowami litanii do Najświętszego Serca Jezusa, a także odmówimy akt poświęcenia Sercu Jezusa. Za publiczne odmówienie tego aktu w tę Uroczystość można zyskać odpust zupełny.

Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Roraty odprawiać będziemy w tygodniu według ustalonego porządku Mszy Świętych w Kojszówce i Wieprzcu.

 

2. W najbliższym czasie Pan Organista w Kojszówce i Pani Organistka w Wieprzcu zaniosą do naszych rodzin opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane dla nich przy tej okazji są wyrazem naszej wdzięczności za ich pracę dla naszej wspólnoty. Za życzliwe przyjęcie ich z góry serdecznie dziękuję.

 

3. Z rekomendacji ks. Arcybiskupa przygotowywany jest album o kościołach w naszej archidiecezji. Koszt publikacji wynosi 80 zł. Jeśli ktoś chciałby zakupić taki album, proszę zapisać się w zakrystii. Przy zapisie proszę o wpłacenie pieniędzy.

 

4. W zakrystii można nabyć świece Caritas na stół wigilijny w cenie – duża: 12 zł, mała – 6 zł.