Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

33. Niedziela zwykła - 2019

1. Kalendarz liturgiczny:

poniedziałek– wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

wtorek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

 

2. W niedzielę za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo eucharystyczne i pomodlimy się słowami litanii do Najświętszego Serca Jezusa, a także odmówimy akt poświęcenia Sercu Jezusa. Za publiczne odmówienie tego aktu w tę Uroczystość można zyskać odpust zupełny.

 

3. W sobotę o godz. 1000 w Kojszówce odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Będzie to wspólne spotkanie dla młodzieży z Kojszówki i Wieprzca. Spotkanie odbędzie się w sali pod kościołem.

 

4. Na tablicy ogłoszeń wywieszony jest plakat dotyczący projektu „Małopolski Tele-Anioł”, a także ulotki przy wyjściu z kościoła. Projekt ma na celu niesienie pomocy osobom niesamodzielnym. Trwa rekrutacja do projektu, a także poszukiwani są chętni, którzy chcieliby poświęcić swój czas i pomóc osobom niesamodzielnym w codziennych czynnościach. Szczegóły na plakacie.