Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

22. Niedziela zwykła - 2019

 

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych będzie jednak dopiero w przyszłą niedzielę: w Wieprzcu w sobotę po wieczornej Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie.

 

 2.  W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Okazja do spowiedzi – w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą, a także w Kojszówce we wtorek od godz. 1700 do 1800.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 900. W sobotę o godz. 800 w Kojszówce Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

3. Wizytacja Kanoniczna w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 22 września
i w poniedziałek 23 września. Wizytację przeprowadzi bp Jan Zając. Szczegółowy program wizytacji będzie jeszcze podany w późniejszym terminie. Jednak już dzisiaj informuję, że w niedzielę wizytacji 22 września zmianie ulegnie porządek odprawiania Mszy Świętych: w Kojszówce Msze Święte będą o godz. 800 i 1200, a w Wieprzcu o godz. 1000.

Przed wizytacją trzeba gruntownie posprzątać kościół, a także obejście wokół kościoła. Dlatego po konsultacji z Radą Parafialną proszę o pomoc w pracy mieszkańców os. Makowa i Buroniowa. To sprzątanie byłoby w sobotę 14 września przed południem. Myślę, że takie generalne sprzątanie kościoła przy zaangażowaniu parafian mogłoby się odbywać raz w roku na wiosnę.

 

4. W następną niedzielę 8 IX i 15 IX po Mszy Świętej członkowie Rady Parafialne będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne. Kolejna inwestycją w naszym kościele będzie malowanie dachu.