Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Wielkiego Postu - 2019

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ks. proboszcza z parafii pw. Bożej Opatrzności w Krakwie Swoszowicach. Składka przeznaczona jest na budowę świątyni w tamtejszej parafii. 

 

2. Gorzkie Żale w Wieprzu po Mszy Świętej, a w Kojszówce o godz. 1415 Droga krzyżowa i o 1500 Gorzkie Żale, a po nich Msza Święta.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiamy: w Wieprzcu o godz. 1600 i w Kojszówce o godz. 1730. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych.

 

3. W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny w cenie 6 zł. w ramach corocznej akcji Caritas.

 

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą Świętą. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 900.

W sobotę o godz. 800 w Kojszówce Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. 

Zmiana tajemnic różańcowych w Wieprzcu w sobotę po Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie o godz. 1100.

 

5. W dniu 2 kwietnia o godz. 1800 przy Pomniku Ofiar Katastrofy Lotniczej na Policy będzie odprawiona Msza Święta w 50 rocznicę katastrofy. W dniu 6 kwietnia o godz. 1100 na Krowiarkach będzie odprawiona XV Papieska Msza Święta.

 

6. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci z naszej parafii będzie w niedzielę 5 maja na Mszy Świętej o godz. 930. w kościele w Wieprzcu

 

7. W tym roku nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, której dokona bp Jan Zając w niedzielę 22 września.

 

8. Odpust  ku czci Matki Bożej Królowej Pokoju w Wieprzcu będzie w niedzielę 2 czerwca o godz. 1100.