Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

2. Niedziela Wielkiego Postu_2019

1. Gorzkie Żale w Wieprzu po Mszy Świętej, a w Kojszówce o godz. 1415 Droga krzyżowa i o 1500 Gorzkie Żale, a po nich Msza Święta.

W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiamy: w Wieprzcu o godz. 1600 i w Kojszówce o godz. 1730

Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych.

 

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które w tym roku poprowadzi ks. dr Paweł Gawron, proboszcz w parafii św. Stanisława, biskupa i męczennika w Krakowie Dąbiu. Rekolekcje trwać będą do środy 27 marca. Na zakończenie rekolekcji zbierana będzie składka dla rekolekcjonisty.

Rekolekcje dla dzieci odbywać się będą w szkole, w ramach zajęć szkolnych w dwóch grupach. Jednak bardzo proszę, by dopełnieniem tych nauk był udział dzieci w nabożeństwach w kościele.

Spowiedź rekolekcyjna: w Kojszówce – we wtorek 26 marca od godz. 1630 do 1800, a w Wieprzcu w środę 27 marca od godz. 1630 do 1800. W obydwóch kościołach spowiadać będzie trzech księży.

 

3. W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny w cenie 6 zł. w ramach corocznej akcji Caritas.

 

4. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się na plebanii w piątek 29 marca o godz. 1900. Dzisiaj przy kościele zbierane są ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.