Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

5. Niedziela Zwykła - 2019

1. W tym tygodniu w naszej parafii odprawimy nabożeństwo z udzieleniem sakramentu namaszczenia dla chorych i wiernych w podeszłym wieku. W Kojszówce nabożeństwo będzie odprawione we wtorek w czasie Mszy Świętej o godz. 1700, a w Wieprzcu w środę w czasie Mszy Świętej o godz. 1700. Bardzo proszę , by w miarę możliwości postarać się pomóc chorym w dotarciu do kościoła. Przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania
z sakramentu pokuty.

 

2. We wtorek rodziny z osiedla Sycowa przyniosą kopię obrazu Matki Bożej Makowskiej do kościoła i rozpocznie się ostatni etap peregrynacji obrazu Matki Bożej Królowej i Opiekunki Rodzin – w kolejności – na osiedlu Brzanki, Pustki, Miśkowcowa.

 

3. W następną niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii nabożeństwo czterdziestogodzinne, które będzie odprawiane przez trzy kolejne niedziele poprzedzające środę popielcową.
W Kojszówce adoracja będzie w godzinach 12.00 – 14.00, a w Wieprzcu od godz. 15.00 – 16.00.

 

Porządek nabożeństwa w następną niedzielę:

w Kojszówce

Od godz. 12.00 – 13.00 – osiedla Górne Syce, Górne Zagrody, Wawrzylakowa, Dolne Zagrody, Makowa

Od godz. 13.00 – 14.00 – osiedla Buroniowa, Mosorowa, Laskowa i Barutowa

 

w Wieprzcu

15.00 – 16.00 – osiedla Jabconiowa, Ocieczkowa, Wyrobkowa, pod Grapą, Adamowa, Lizakowa

 

4. W ubiegłą niedzielę składka na potrzeby parafii wyniosła: w Kojszówce 2680 zł, a w Wieprzcu 2074 zł. Bóg zapłać za ofiary.