Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Zwykła - 2019

1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Sumie o godz. 1100. Składa przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Składka inwestycyjna w roku 2019 będzie zbierana w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu.

 

2. Kalendarz liturgiczny:

wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

środa – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

3. We wtorek po Mszy Świętej w Kojszówce odbędzie się krótkie spotkanie dla rodziców dzieci z klas IV z Kojszówki i Wieprzca dotyczące przygotowania rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

 

4. We wtorek w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia przedstawiciele naszej parafii udadzą się na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja rwać będzie od 2100 do 2400. Ko chce, może pozostać na adoracji dłużej.

 

5. Dzień chorych w naszej parafii obchodzić będziemy w Kojszówce we wtorek 12 lutego, a w Wieprzcu w środę 13 lutego. Już dzisiaj proszę, by umożliwić chorym i starszym przybycie do świątyni w tym szczególnym dniu.