Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Trwa Oktawa Bożego Narodzenia.

Dzisiaj z kolędą wyruszą także w naszej kolędnicy misyjni.

 

2. W poniedziałek ostatni dzień 2018 roku. W tym dniu zgromadzimy się w naszych kościołach na uroczystych nabożeństwach dziękczynno-przebłagalnych: w Kojszówce o godz. 1500, a w Wieprzcu o godz. 1700. Do udziału w tych nabożeństwach serdecznie wszystkich zapraszam.

 

3. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Będziemy wypraszać potrzebne łaski na nowy rok słowami  hymnu: O, Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Za pomodlenie się słowami tego  hymnu w tym dniu można uzyskać odpust zupełny. W tym dniu obchodzić będziemy 52. Światowy Dzień Pokoju.

Msze Święte w Nowy Rok odprawiane będą w następującym porządku: w Kojszówce o godz. 1100 i 1500, a w Wieprzcu o godz. 930.

 

4. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu w Wieprzcu dzieci zapraszają na Jasełka. Dlatego Msza Święta w Wieprzcu będzie dopiero o godz. 1500.

 

5. Porządek kolędy:  

czwartek – 3 stycznia od godz. 900 w Wieprzcu na osiedlach: Jabconiowa, Ocieczkowa, Wyrobkowa do Państwa Małysów

piątek – 4 stycznia od godz. 900 w Wieprzcu na osiedlach os. Jackowa, Kaniasty i Pod Chłapkiem.

sobota – 5 stycznia od godz. 900 – w Wieprzcu od Państwa Stopów Pod Grapę, Adamowa, Dolna Adamowa, Lizakowa

niedziela 6 stycznia – od godz. 1400 w Kojszówce na osiedlu Sycowa.

W następnym tygodniu kolęda planowana jest w poniedziałek 7 stycznia – w Wieprzu - osiedla Chłapkowa i Dyrdowa, w czwartek  10 stycznia – w Kojszówce – Makowa i Buroniowa, w piątek 11 stycznia – w Kojszówce – Pitkowa i w sobotę 12 stycznia – w Kojszówce osiedle Zającowa.